Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-P7:30 - 16:00

 

Csatolt dokumentumok

EFB Pro's Kit Fényforrás, SM 1310/1550 nm

Termék ára: viszonteladói árakért regisztráljon/jelentkezzen be
84.067 Ft + ÁFA (106.765 Ft)
Gyártó:
Cikkszám: HS15-LS1
NEW-NETWORK raktár: Figyelem! A készletinfó csak tájékoztató jellegű! Pontos raktárállapotot a rendelés visszaigazolásban, vagy előzetesen elérhetőségeinken tudunk adni. Raktáron: 3-7 munkanap, Nincs készleten,rendelésre: visszaigazolás szerint Nincs készleten, rendelésre
Gyártó raktár: Nincs készleten, rendelésre
Menny.:darab

Termékleírás

Optikai linkek csillapítás mérésére szolgál
A mérőműszer a HS15-MESS Optikai teljesítménymérővel működtethető

Wavelength 1310nm/ 1550nm +/-10nm
Power Stability +/-0,05db for 1 hour, +/- 0,1dB for 8 hours
Output Power >-5dBm
Optic Connector SC/PC
Signal Modulation 270Hz, 1kHz, 2kHz
Low Battery warning Yes
Storage Temperature -20°C ~ +70°C
Storage Humidity < 90%RH
Operating Temperature -10°C ~ +60°C
Operating Humidity < 90%RH
Power Source 2x 1,5V AA batteries (not included)
Dimension 165x80x35mm
Weight 280g