Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-CS8:00 - 16:30

P8:00 - 16:00

Újdonság! PANDUIT LC Uniboot push-pull duplex optikai patch kábelek

A Panduit újdonsága mostantól rendelhető webáruházunkból is: csak válassza ki a szükséges száltípust, és a kívánt hosszt, és egy gyors regisztráció után rendelhető is.

A Panduit duplex LC Uniboot push-pull csatlakozók egyszerű, gyors és biztonságos polaritás cserét tesznek lehetővé (AB-AB / AA-BB), nem szükséges semmilyen különleges képzettség hozzá. Az LC Uniboot push-pull optikai patch kábelek 2 mm átmérőjű, 2 optikai szálas kábel szerkezettel készülnek, minden esetben halogénmentes LSZH kábelköpennyel. A kis átmérőjű kör alakú kábel alkalmazásával 50%-os helymegtakarítás érhető el a szokásos fig8 kábelszerkezetekkel összehasonlítva. A kábelek számos különböző száltípussal rendelhetőek (OM3, OM4, OM4+ Signature Core, OM5+ Signature Core, OS2), minden esetben biztosítva az alacsony beiktatási csillapításokat, melyek alapvető elvárások a manapság alkalmazott nagy sebességű adatátviteli technológiákhoz.