Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-P7:30 - 16:00

 

KAMAX OPTICS SC/UPC MM OM3 FIC előpolírozott gyorscsatlakozó, 3mm patch kábelhez

Termék ára: viszonteladói árakért regisztráljon/jelentkezzen be
1.708 Ft + ÁFA (2.169 Ft)
Gyártó: KAMAX OPTICS
Cikkszám: OPFICSCOM3
NEW-NETWORK raktár: Figyelem! A készletinfó csak tájékoztató jellegű! Pontos raktárállapotot a rendelés visszaigazolásban, vagy előzetesen elérhetőségeinken tudunk adni. Raktáron: 3-7 munkanap, Nincs készleten,rendelésre: visszaigazolás szerint Raktáron
Gyártó raktár: Raktáron
Menny.:darab

Termékleírás

A KAMAX OPTICS FIC gyorscsatlakozói néhány perc alatt telepíthetők. Nem igényel epoxi gyantával történő ragasztást, polírozást. Az előpolírozott csatlakozóban egy üvegszál van, melyhez az előkészített szál egy zselés közegben rögzül az ablak lezárását követően. Helyszínen történő telepítéshez ajánljuk!

Szál típus SM 50/125 OM3 múltimódusú
Csatlakozó típus SC UPC OM3