Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-P7:30 - 16:00

 

Ingyenes szállítás

Ingyenes szállítás

KAMAX OPTICS LC/APC FIC előpolírozott gyorscsatlakozó

Termék ára: viszonteladói árakért regisztráljon/jelentkezzen be
1.736 Ft + ÁFA (2.205 Ft)
Gyártó: KAMAX OPTICS
Cikkszám: LC APC FIC
NEW-NETWORK raktár: Figyelem! A készletinfó csak tájékoztató jellegű! Pontos raktárállapotot a rendelés visszaigazolásban, vagy előzetesen elérhetőségeinken tudunk adni. Raktáron: 3-7 munkanap, Nincs készleten,rendelésre: visszaigazolás szerint Raktáron
Gyártó raktár: Raktáron
Menny.:darab

Termékleírás

A KAMAX OPTICS LC/APC FIC gyorscsatlakozói néhány perc alatt telepíthetők. Nem igényel epoxi gyantával történő ragasztást, polírozást. Az előpolírozott csatlakozóban egy üvegszál van, melyhez az előkészített szál egy zselés közegben rögzül az ablak lezárását követően. Helyszínen történő telepítéshez ajánljuk!

Szál típus SM 9/125 OS2 monomódusú
Csatlakozó típus LC APC
Beiktatási csillapítás (IL) Insertion loss typ. ≤ 0.3 / 0.35 dB
Reflexiós csillapítás (RL) Return loss ≥55dB