Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-P7:30 - 16:00

 

IDEAL NETWORKS 1000BASE-LX Fibre kit (SFP+tesztkábel+adapter)

Termék ára: viszonteladói árakért regisztráljon/jelentkezzen be
92.082 Ft + ÁFA (116.944 Ft)
Gyártó:
Cikkszám: MGKLX2
NEW-NETWORK raktár: Figyelem! A készletinfó csak tájékoztató jellegű! Pontos raktárállapotot a rendelés visszaigazolásban, vagy előzetesen elérhetőségeinken tudunk adni. Raktáron: 3-7 munkanap, Nincs készleten,rendelésre: visszaigazolás szerint Nincs készleten, rendelésre
Gyártó raktár: Nincs készleten, rendelésre
Menny.:darab

Termékleírás

A csomag tartalma:
1310nm SFP Small Form factor Pluggable) LX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor.