Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-CS8:00 - 16:30

P8:00 - 16:00

Csatolt dokumentumok

Ingyenes szállítás

Ingyenes szállítás

HUBER+SUHNER SC BTW szálpigtail, SM UPC 9/125 µm G.652D, sárga

Gyártó: HUBER+SUHNER
Cikkszám: 85004546
NEW-NETWORK raktár: Figyelem! A készletinfó csak tájékoztató jellegű! Pontos raktárállapotot a rendelés visszaigazolásban, vagy előzetesen elérhetőségeinken tudunk adni. Raktáron: 3-7 munkanap, Nincs készleten,rendelésre: visszaigazolás szerint Nincs készleten, rendelésre
Gyártó raktár: Raktáron
Optikai szál típus:
SC csatlakozó típus:

Termékleírás

Az egyik legelterjedtebb optikai csatlakozó
Push-pull mechanika
Rövid csatlakozótest
Easy-strip 900 µm optikai szállal

Huber+Suhner Standard Assemblies katalógus letöltés:
https://literature.hubersuhner.com/Technologies/Fiberoptics/FOcableassembliesEN/

Hossz 2 méter
Csatlakozó SC UPC
Törésgátló kék
Szabvány IEC 61754-4 és TIA 604-3
Hőmérsékleti és mechanikai megfelelőség IEC 61753-1 szerint
Kábel átmérő 900 µm
Szál típus SM 9/125 µm G.652D
Szál szín sárga
Szálak száma 1
Halogénmentes igen
ROHS megfelelés megfelel
Működési hőmérséklet-tartomány -40°C...+85°C
Beiktatási csillapítás IL<0.30dB (IEC 61300-3-4 method B)
Reflexiós csillapítás RL>50dB (UPC), RL>65dB (APC), RL>35dB (MM)
Gyári kód PT01_SCUS_0000_SM09E_02.0_S0