Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-CS8:00 - 16:30

P8:00 - 16:00

Ingyenes szállítás

Ingyenes szállítás

HUBER+SUHNER LISA Side Access rendezőkazetta, 24xLC/PC port, SM 9/125, hegesztés-patchelés kivitel

Gyártó: HUBER+SUHNER
Cikkszám: 85088090
NEW-NETWORK raktár: Figyelem! A készletinfó csak tájékoztató jellegű! Pontos raktárállapotot a rendelés visszaigazolásban, vagy előzetesen elérhetőségeinken tudunk adni. Raktáron: 3-7 munkanap, Nincs készleten,rendelésre: visszaigazolás szerint Nincs készleten, rendelésre
Gyártó raktár: Nincs készleten, rendelésre
Szál típus:
Csatlakozó típus:

Termékleírás

A Side Access konstrukció lehetővé teszi az optikai hálózathoz történő könnyű hozzáférést anélkül, hogy a rack szekrényt meg kelljen bontani
Gyors és biztonságos ki- és behelyezés a kétlépcsős rögzítési módnak köszönhetően
Kihajtás után a hegesztési területhez szemből lehet hozzáférni, a csatlakozósorhoz oldalról
A lehajtható kialakítás akár üzem közbeni gyors hozzáférést is biztosít
Oldalsó adaptersor (lézerbiztonsági szempontból biztonságos) (12 darab LC/PC duplex, kék)
Patch kábelek horizontálisan támogatottak (max. 36 SFF, max. 18 BFF csatlakozók esetén)
Előcsupaszolt pigtailekkel szerelve (24 darab LC/PC)
A bejövő oldali és a pigtail szálak külön-külön tárolva kazettán belül (1.5-1.5 méter kapacitás)
Központi hegesztőterület mind krimpelhető, mind zsugormelegített hegesztésvédők alkalmazásához
30 mm garantált hajlítási sugár a kazettán belül mindenhol
Széles színválaszték
Címkézhető/feliratozható

Hegesztésvédő zsugorcső mellékelve (24 darab 1.5*40 mm-es)



 

Méretek 262.5 x 18.5 x 293 mm (szélesség*magasság*mélység)
Rack helyigény 0.5 Unit darabonként
Kapacitás max. 36 SFF (pl. LC) hegesztés (72 hegesztés rack unitonként)
Kapacitás max. 18 BFF (pl. SC, E2000, stb.) hegesztés (36 hegesztés rack unitonként)
Halogénmentes igen
UV álló igen
RoHS megfelelőség megfelel
Súly 610 gramm
IP védettség IP20
Hajlítási sugár védelem garantált 30 mm
Üzemi hőmérséklet tartomány -40...+70°C
Rendezőkazetta szín RAL 7040 világosszürke
Adapterek száma 12 x LC/PC duplex adapter, kék
Pigtailek száma 24 x LC/PC pigtail
Pigtail színkódolás nincs (pigtail szín sárga)
Hegesztésvédő van, 24 darab 1.5*40 mm-es hegesztésvédő zsugorcső
Beiktatási csillapítás IL<= 0.5 dB
Visszaverődési csillapítás RL>= 50 dB (UPC csiszolás)
H+S kód FT3R-SH-88-12-24-09-H1-00O-S0

Youtube videók