Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-CS8:00 - 16:30

P8:00 - 16:00

Csatolt dokumentumok

Ingyenes szállítás

Ingyenes szállítás

HUBER+SUHNER LC-SC monomódusú szimplex patch kábel, LC/UPC-SC/UPC SM 9/125 µm G.657.A2, L=1 méter

Gyártó: HUBER+SUHNER
Cikkszám: 85031349
NEW-NETWORK raktár: Figyelem! A készletinfó csak tájékoztató jellegű! Pontos raktárállapotot a rendelés visszaigazolásban, vagy előzetesen elérhetőségeinken tudunk adni. Raktáron: 3-7 munkanap, Nincs készleten,rendelésre: visszaigazolás szerint Nincs készleten, rendelésre
Gyártó raktár: Nincs készleten, rendelésre
Hibrid kábel csatlakozók:
Patch kábel hossz:

Termékleírás

Push-pull mechanika
2.0 mm átmérőjű optikai patch kábellel

Huber+Suhner Standard Assemblies katalógus letöltés:
https://literature.hubersuhner.com/Technologies/Fiberoptics/FOcableassembliesEN/

Csatlakozó LC-SC
Csiszolat LC/UPC-SC/UPC
Törésgátló szín fekete
Szabvány IEC 61754-4/20 és TIA 604-3/10-A
Hőmérsékleti és mechanikai megfelelőség IEC 61753-1 szerint
Kábel átmérő 2.0 mm
Kábelköpeny szín sárga
Szál típus SM 9/125 µm G.657.A2
Szálak száma 1
Halogénmentes igen
ROHS megfelelés megfelel
Működési hőmérséklet-tartomány -25°C...+70°C
Beiktatási csillapítás IL<0.3dB (SM, IEC 61300-3-4 method B), IL<0.5dB (MM)
Reflexiós csillapítás RL>50dB (UPC), RL>65dB (APC), RL>35dB (MM)
Gyári kód PC01_LCUE_SCUS_A220E_01.0_SS