Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-P7:30 - 16:00

 

HUBER+SUHNER LC push-pull szimplex klip opció

Termék ára: viszonteladói árakért regisztráljon/jelentkezzen be
81 Ft + ÁFA (103 Ft)
Gyártó:
Cikkszám: 84091875
NEW-NETWORK raktár: Figyelem! A készletinfó csak tájékoztató jellegű! Pontos raktárállapotot a rendelés visszaigazolásban, vagy előzetesen elérhetőségeinken tudunk adni. Raktáron: 3-7 munkanap, Nincs készleten,rendelésre: visszaigazolás szerint Raktáron
Gyártó raktár: Raktáron
Kapható választék (bruttó):
Szín:
Menny.:darab

Termékleírás

opcionális LC szimplex csatlakozó kialakítás push-pull klippel
az ár egy csatlakozóra értendő, nem a teljes kábel szerelvényre
színek: kék (LC/PC SM), zöld (LC/APC SM), bézs (LC 62.5/125 OM1 és 50/125 OM2), fekete (50/125 OM2, 50/125 OM5), türkiz (50/125 OM3), lila (50/125 OM4)
Katalógus