Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-CS8:00 - 16:30

P8:00 - 16:00

Ingyenes szállítás

Ingyenes szállítás

HUBER+SUHNER IANOS MTP-SC átalakító modul, dupla, Base-12, 12xSC elöl, 1xMTP12 male hátul, SM OS2 APC

Gyártó: HUBER+SUHNER
Cikkszám: 85083804
NEW-NETWORK raktár: Figyelem! A készletinfó csak tájékoztató jellegű! Pontos raktárállapotot a rendelés visszaigazolásban, vagy előzetesen elérhetőségeinken tudunk adni. Raktáron: 3-7 munkanap, Nincs készleten,rendelésre: visszaigazolás szerint Nincs készleten, rendelésre
Gyártó raktár: Nincs készleten, rendelésre

Termékleírás

Base-12 átalakító modul (1 x MTP12 - 12x SC)
Gyors, szerszám nélküli beszerelhetőség
Szín- és számazonosítóval ellátott fedéllel
Robosztus műanyag konstrukció
Kompatibilis minden IANOS rendezővel (kivéve Lite)
Elérhető SM 9/125 OS2 APC, valamint MM OM4 verzióban
Színkódolt MTP adapterek (piros - MTP24, fekete - MTP12, szürke - MTP8)

Huber+Suhner IANOS rendszer ismertető
https://literature.hubersuhner.com/Technologies/Fiberoptics/ianos-family-2017/

Huber+Suhner Data Center nagykatalógus:
https://literature.hubersuhner.com/Marketsegments/Communication/DataCenterProductsEN/

Termékcsalád IANOS
Alkalmazható minden IANOS rendező (kivéve Lite)
Méretek 196 x 172 x 12 mm
Súly 155 g
Anyaga PC/ABS
Szín RAL 9005 fekete
Adapterek száma 12xSC elöl, 1xMTP12 hátul
Adapter színek fekete - SC APC OS2, fekete/fekete - MTP12
Gender MTP male hátul
Halogénmentes Igen
ROHS megfelelés igen

Youtube videók