Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-CS8:00 - 16:30

P8:00 - 16:00

Ingyenes szállítás

Ingyenes szállítás

HUBER+SUHNER IANOS hegesztőmodul, Base-2, szimpla, 6 x LC/UPC duplex SM 9/125 OS2

Gyártó: HUBER+SUHNER
Cikkszám: 85115852
NEW-NETWORK raktár: Figyelem! A készletinfó csak tájékoztató jellegű! Pontos raktárállapotot a rendelés visszaigazolásban, vagy előzetesen elérhetőségeinken tudunk adni. Raktáron: 3-7 munkanap, Nincs készleten,rendelésre: visszaigazolás szerint Nincs készleten, rendelésre
Gyártó raktár: Nincs készleten, rendelésre

Termékleírás

6 LC duplex hegesztéséhez (12 szál)
Rendkívül gyors előkészítést és hegesztést tesz lehetővé
Szín- és számazonosítóval ellátott fedéllel
Gyorsrögzítő a bejövő kábelekhez
Robosztus műanyag konstrukció
Hajlítási sugár kontroll (min. 30 mm)
Kompatibilis az összes IANOS rendezővel
Száltípusnak megfelelő színű adapterekkel ellátva
Elérhető SM OS2 UPC és APC, valamint MM OM3 és OM4 verziókban
40 mm-es hegesztésvédő zsugorcsövek mellékelve (12 db)

Huber+Suhner IANOS rendszer ismertető
https://literature.hubersuhner.com/Technologies/Fiberoptics/ianos-family-2017/

Huber+Suhner Data Center nagykatalógus:
https://literature.hubersuhner.com/Marketsegments/Communication/DataCenterProductsEN/

Termékcsalád IANOS
Alkalmazható IANOS Lite, Classic
Méretek 96.7 x 190.1 x 11.9 mm
Súly 280 g
Anyaga PC/ABS
Szín RAL 9005 fekete
Adapterek száma 6 LC duplex
Adapter színek Kék (SM UPC), Zöld (SM APC), Türkiz (MM OM3), Lila (MM OM4)
Hajlítási sugár Min. 30 mm
Halogénmentes Igen
ROHS megfelelés igen

Youtube videók