Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-CS8:00 - 16:30

P8:00 - 16:00

Ingyenes szállítás

Ingyenes szállítás

HUBER+SUHNER IANOS MTP átváltó modul, szimpla, Base-8, 1xMTP24 female elöl, 3xMTP8 female hátul, MM OM3

Gyártó: HUBER+SUHNER
Cikkszám: 85073360
NEW-NETWORK raktár: Figyelem! A készletinfó csak tájékoztató jellegű! Pontos raktárállapotot a rendelés visszaigazolásban, vagy előzetesen elérhetőségeinken tudunk adni. Raktáron: 3-7 munkanap, Nincs készleten,rendelésre: visszaigazolás szerint Nincs készleten, rendelésre
Gyártó raktár: Nincs készleten, rendelésre

Termékleírás

Base-8-ról Base-24-re átváltó modul (3 x MTP8 - 1 x MTP24)
Gyors, szerszám nélküli beszerelhetőség
Szín- és számazonosítóval ellátott fedéllel
Robosztus műanyag konstrukció
Kompatibilisminden IANOS rendezővel
Elérhető MM OM3/OM4 verziókban
Színkódolt MTP adapterek (piros - MTP24, szürke - MTP8)

Huber+Suhner IANOS rendszer ismertető
https://literature.hubersuhner.com/Technologies/Fiberoptics/ianos-family-2017/

Huber+Suhner Data Center nagykatalógus:
https://literature.hubersuhner.com/Marketsegments/Communication/DataCenterProductsEN/

Termékcsalád IANOS
Alkalmazható minden IANOS rendező
Méretek 97 x 165 x 12 mm
Súly 80 g
Anyaga PC/ABS
Szín RAL 9005 fekete
Adapterek száma 1xMTP24 elöl, 3xMTP8 hátul
Adapter színek Fekete/piros - MTP24, fekete/szürke - MTP8
Gender MTP female elöl és hátul
Halogénmentes Igen
ROHS megfelelés igen

Youtube videók