Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-CS8:00 - 16:30

P8:00 - 16:00

Ingyenes szállítás

Ingyenes szállítás

EFB optikai szimplex patch kábel, LC/PC-FC/PC, SM 9/125 OS2, sárga, LSZH, L=0.5 méter

Gyártó: EFB ELEKTRONIK
Cikkszám: O0440.0,5
NEW-NETWORK raktár: Figyelem! A készletinfó csak tájékoztató jellegű! Pontos raktárállapotot a rendelés visszaigazolásban, vagy előzetesen elérhetőségeinken tudunk adni. Raktáron: 3-7 munkanap, Nincs készleten,rendelésre: visszaigazolás szerint Nincs készleten, rendelésre
Gyártó raktár: Nincs készleten, rendelésre
Optikai szál típus: SM 9/125 G652.D OS2
Patch kábel hossz:

Termékleírás

100%-ban tesztelt és bevizsgált kábelek
Halogénmentes kábelköpeny
Széles típus- és méretválaszték

Szál típus Singlemode 9/125
Szál kategória OS2
Optikai szálak száma 1
Kábel típus Szimplex
Kábel átmérő Ø2.0 mm
Kábelköpeny szín sárga
Tűzterjedés gátlás EN 50265-2-1 megfelelően
Halogénmentes EN 50267-2-3 megfelelően
1. csatlakozó típusa LC/PC-Szimplex
1. csatlakozó színe kék
2. csatlakozó típusa FC/PC-Szimplex
2. csatlakozó színe fém
Működési hőmérséklet tartomány -20°C...+75°C
Tárolási hőmérséklet tartomány -20°C...+85°C