Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-CS8:00 - 16:30

P8:00 - 16:00

Csatolt dokumentumok

Ingyenes szállítás

Ingyenes szállítás

EFB MPO/MTP female Mini-Breakout Trönk kábel, Typ A, 36 szálas SM 9/125 OS2, sárga, L=70 méter

Gyártó: EFB ELEKTRONIK
Cikkszám: DCOMTPS36.70
NEW-NETWORK raktár: Figyelem! A készletinfó csak tájékoztató jellegű! Pontos raktárállapotot a rendelés visszaigazolásban, vagy előzetesen elérhetőségeinken tudunk adni. Raktáron: 3-7 munkanap, Nincs készleten,rendelésre: visszaigazolás szerint Nincs készleten, rendelésre
Gyártó raktár: Nincs készleten, rendelésre
Optikai szál típus:
Trönk hossz:

Termékleírás

Mindkét végén a szálszámnak megfelelő számú 12-es MPO/MTP csatlakozókkal megszerelt trönk kábel
Szerver-Szerver vagy Switch-Switch kapcsolatok kialakításához
Nagyobb szálszámú optikai linkek plug&play kialakításához
Akár 100Gig optikai link kialakítása is lehetséges
Csatlakozó: US Conec MTP, 12 szálas
Polaritás: Typ A, 1:1 (Typ B vagy Typ C kábel igényét kérjük külön jelezze)
Breakout kibontási hossz: 600 mm
Szín: OM4 és OM3 türkiz, OS2 sárga
A monomódusú kábelek csatlakozói minden esetben APC csiszolásúak
Mindkét oldal vég kialakítása beleillik egy szabványos M25/PG16 vájatba.
Mindkét kábelvég védőcsővel ellátva
Megjegyzés: minden MTP átviteli link esetében egy Typ B (crossed) patch kábel szükségeltetik
 

Szál típus SM 9/125 OS2
Külső köpeny szín sárga
Polaritás Typ A (1:1)
Tűzállósági besorolás EN 50265-2-1-nek megfelelően
Halogénmentes EN 50267-2-3-nek megfelelően
Csatlakozó típus US Conec MTP®/APC-F
Csatlakozó szám 3xMTP female mindkét végén