Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében. Elfogadom
Termékek Menü

Kérdése van?

Kérdése van? Segítünk!

+36 1 436 0870

1033 Budapest, Huszti út 52.

Nyitva tartás:

H-CS8:00 - 16:30

P8:00 - 16:00

Ingyenes szállítás

Ingyenes szállítás

EFB 1U magas kihúzható 19" előszerelt optikai rendezőtálca, 12 portos, 6xLC/PC duplex, döntött elrendezésű, SM 9/125 OS2

Gyártó: EFB ELEKTRONIK
Cikkszám: BA71921SA.12
NEW-NETWORK raktár: Figyelem! A készletinfó csak tájékoztató jellegű! Pontos raktárállapotot a rendelés visszaigazolásban, vagy előzetesen elérhetőségeinken tudunk adni. Raktáron: 3-7 munkanap, Nincs készleten,rendelésre: visszaigazolás szerint Nincs készleten, rendelésre
Gyártó raktár: Raktáron
Optikai szál típus: SM 9/125 G652.D OS2
Portok száma:

Termékleírás

Hegesztéshez előszerelt rendezőtálca
Száltípusnak megfelelő színű adapterekkel szerelve
Az adapterek döntött elrendezése segíti a mind rendezettebb patchkábel elvezetést
Színezett, előcsupaszolt pigtailekkel előkészítve a gyors hegesztés elősegítéséhez
Hátsó kábelbevezetési lehetőség
1 darab PG16 tömszelencével
A kialakításnak megfelelő számú ragasztható hegesztőtálcával
Egyéb, egyedi konfigurációk is igényelhetők

Rögzítési mód 482.6 mm (19") felerősítés
Unitok száma 1
Magasság 44.5 mm
Szélesség 483.0 mm
Mélység 244.0 mm
Szín RAL 7035 szürke
Csatlakozó típus LC-Duplex
Pigtailek előkészítve előcsupaszolva
Kihúzható igen
Adapter szín kék
Szál típus Singlemode 9/125
Szál osztályozás OS2
Adapter anyaga műanyag adapter