Gyártók
Gyártói info
Újdonságok >>
Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre
és folyamatosan tájékoztatjuk új termékeinkről, akcióinkról!

Optronics LC/PC - LC/PC SM 9/125 duplex patch, D:2.0, 3m

Gyártó: Optronics
Cikkszám: SO49H51513
Bruttó kisker ár: 2 812 Ft ( darab )
Adókulcs: 27%
darab: - +
Facebook Ajánlom egy barátomnak Megosztás a Twitter-en

Optronics LC/PC - LC/PC SM 9/125 duplex patch, D:2.0, 3m

Saját magyarországi kábel konfekció!

Igény esetén, rövid gyártási határidővel.

Bármilyen hosszban rendelhető!

Eddigi vélemények:

Nem tartozik vélemény ehhez a termékhez!