Gyártók
Akciók >>
Újdonságok >>
Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre
és folyamatosan tájékoztatjuk új termékeinkről, akcióinkról!

Optikai rendezők

Új termékek
Cikkszám: 53711.6
6 SC duplex és 6 LC QUAD adapter fogadására kialak ...
Bruttó kisker ár:
18 956 Ft
Cikkszám: 53711.5
6 LC duplex adapter fogadására kialakítva, a szála ...
Bruttó kisker ár:
18 956 Ft
Cikkszám: 53711.7
12 ST,FC szimplex adapter fogadására kialakítva, a ...
Bruttó kisker ár:
18 956 Ft
Cikkszám: 53711.12
12 SC,E2000 szimplex ill. 12 MTRJ, LC duplex adapt ...
Bruttó kisker ár:
18 956 Ft
Cikkszám: 53711.24
12 SC duplex adapter fogadására kialakítva, a szál ...
Bruttó kisker ár:
21 835 Ft
Cikkszám: B88205.24
Kompakt modul 19" Subrack-hez, OS2, 9/125, 12xSC/A ...
Bruttó kisker ár:
82 279 Ft
Cikkszám: B88206.12
Kompakt modul 19" Subrack-hez, OS2, 9/125, 12xLC/A ...
Bruttó kisker ár:
46 506 Ft
Cikkszám: 53711.10
3 egységes eloxált aluminium takaró lap ...
Bruttó kisker ár:
2 766 Ft
Cikkszám: 53711.21
3 egységes eloxált aluminium takaró lap ...
Bruttó kisker ár:
5 237 Ft
Cikkszám: 53711.1
max. 144 szál rendezéshez, 12db kompakt hegesztőmo ...
Bruttó kisker ár:
76 697 Ft
Cikkszám: 53610.8
EFB 19" 2U kihúzható polc 48 SC-E2000, dlx LC rész ...
Bruttó kisker ár:
20 180 Ft
Cikkszám: 53602.3
EFB 19" 2U kihúzható polc 48 SC duplex, CTBlink ...
Bruttó kisker ár:
17 724 Ft