Gyártók
Akciók >>
Újdonságok >>
Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre
és folyamatosan tájékoztatjuk új termékeinkről, akcióinkról!

Optikai ipari adatkábelezési anyagok

Listamód: LIST  GRID
növekvő sorrend csökkenő sorrend     Jelenlegi rendezés: Ár növekvő sorrend
Panduit IndustrialNet LC duplex toldó adapter porvédő sapkával, MM 62,5/125
Cikkszám: IAEF7JMA
Panduit IndustrialNet LC duplex toldó adapter porv ...
Bruttó kisker ár:
15 657 Ft
Panduit IndustrialNet LC duplex patch kábel porvédő sapkával, MM 62,5/125, 1 méteres
Cikkszám: IAEF617P-7PM1
Panduit IndustrialNet LC duplex patch kábel porvéd ...
Bruttó kisker ár:
111 409 Ft
Panduit IndustrialNet LC duplex kábelpigtail porvédő sapkával, MM 62,5/125, 1 méteres
Cikkszám: IAEF617P-NM1
Panduit IndustrialNet LC duplex kábelpigtail porvé ...
Bruttó kisker ár:
177 557 Ft